Specjalizujemy się w produkcji, dorabianiu, drukowaniu oraz grawerowaniu tabliczek znamionowych, znaków firmowych, identyfikatorów oraz oznaczeń dla producentów pojazdów, przyczep, maszyn rolniczych, urządzeń i wszelkich instalacji technologicznych.

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2006 roku jako firma handlowa , a od 2012 roku jako Graw Net specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości tabliczek znamionowych z aluminium. Od tamtej pory stopniowo rozszerzaliśmy swoją ofertę, oferując produkty z różnych materiałów, takich jak mosiądz, miedź, stal nierdzewna oraz tworzywa sztuczne.

Posiadamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie produkcyjne oraz nowoczesny park maszynowy, który jest stale unowocześniany. Oferuje szeroki zakres usług grawerowania i drukowania na niemal wszystkich dostępnych materiałach oraz usługę projektowania grafiki tabliczek. Produkty naszej firmy  znajdują zastosowanie w wielu branżach, takich jak przemysł, transport, budownictwo, reklama, medycyna i wiele innych.

Zatrudniamy doświadczonych specjalistów w dziedzinie grawerowania i drukowania, którzy dokładają wszelkich starań, aby każde zamówienie zostało zrealizowane na najwyższym poziomie.

Stawiamy na jakość i profesjonalizm.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Nasz Zespół

Michał Fliszkiewicz - Właściciel

Entuzjasta zdrowego stylu życia, sportowiec, miłośnik górskich wędrówek oraz jazdy na rowerze. Na co dzień spotkać go można nie tylko za biurkiem, ale również na trasie maratonu, runmageddonu czy ścigającego się na quadzie.

Iwa Wiśniewska - Opiekun Klienta

Konsekwentna realistka, z wykształcenia filozof i projektantka. Lubi słuchać i opowiadać historie, śpiewa i gra. Kocha teatr i filmy kostiumowe, a także polowanie i gotowanie. Uprawia ogrodnictwo, tworzy, dzierga i szyje. Jest szczęśliwą i spełnioną kobietą, żoną oraz mamą czwórki dzieci. Zawsze uśmiechnięta

Izabela Murawska - Grafik

.

Katarzyna Zieja - Marketing i e-commerce

Absolwentka Wydziału Ekonomicznego Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Kreatywna i błyskotliwa, z niekończącymi się pokładami nowych pomysłów i rozwiązań. Nie pozwala nam osiąść na laurach, nieustannie kreśląc nowe kierunki rozwoju. Prywatnie pasjonatka jazdy na rowerze i górskich wędrówek. W wolnych chwilach uwielbia eksperymentować w kuchni i rozwijać swoje umiejętności kulinarne.